Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Aktualności

Przed świętami rośnie popyt na firmy sprzątające

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zanim jednak cała rodzina zasiądzie przy wigilijnym stole, czeka nas mnóstwo pracy. Zakupy, sprzątanie, gotowanie czy wybór prezentów, wszystkie te czynności są czasochłonne. Dlatego z roku na rok rośnie popyt na firmy sprzątające domy i mieszkania. Polacy coraz chętniej korzystają w okresie przedświątecznym z profesjonalnej pomocy przy domowych […]

Ekspansja DUKA w Bułgarii. Działają już 4 salony

Produkty DUKA cieszą się w Bułgarii ogromnym powodzeniem. W 2015 r. DUKA uruchomiła swój pierwszy sklep na tamtejszym rynku. Teraz są już 4. Ostatni został otwarty 31.10.2016 r. w galerii handlowej The Mall w Sofii. W inauguracji salonu marki wzięły udział gwiazdy bułgarskiej telewizji: Maria Ignatova i Dimitar Rachkov.

Płatności mobilne Android Pay w sklepach Carrefour

Klienci wszystkich sklepów pod szyldem Carrefour w Polsce mogą dokonywać płatności za pomocą aplikacji mobilnej Android Pay™. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie zakupy przy użyciu smartfona.

Weź paragon ze sobą – startuje akcja informacyjna Ministerstwa Finansów

Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Polska sieć supermarketów Piotr i Paweł ma się dobrze

Sieć Piotr i Paweł osiąga w październiku 2016 r. wzrost sprzedaży r/r na poziomie 8% (LfL 3%). Konsekwentnie realizowana od dwóch lat strategia „Najlepszy supermarket taniej niż myślisz”, dynamiczny rozwój oraz uruchomiony w połowie roku we współpracy z regionalnymi producentami projekt „Targowiska” pozwala realizować tak dobre wyniki.

Branża handlowa i gastronomiczna najatrakcyjniejsze dla Polaków

Większość Polaków pozytywnie ocenia małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich wpływ na społeczność lokalną. Najbardziej atrakcyjne jest zaś prowadzenie działalności w branży handlowej oraz gastronomicznej – pokazują wyniki raportu przygotowanego przez firmę MAKRO Cash & Carry z okazji ,,Dnia Własnego Biznesu”.

Korzystne zmiany podatkowe dla przedsiębiorców

Zamiast płacić trzy razy, pieniądze wydasz raz. Jednolity podatek dochodowy łączący PIT ze składkami na NFZ i ZUS będzie obowiązywać od 1 stycznia 2018 r. Zmieni się wyłącznie forma czy też może nowe rozwiązanie odczujemy finansowo?

Światowy Dzień Własnego Biznesu po raz pierwszy w Polsce

11. października br. na klientów restauracji, sklepów i punktów usługowych czekać będą liczne oferty specjalne przygotowane w ramach Międzynarodowego Dnia Własnego Biznesu. W Polsce organizatorem inicjatywy jest sieć hurtowni MAKRO Cash & Carry.

Następna strona