Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Ekspansja DUKA w Bułgarii. Działają już 4 salony

Produkty DUKA cieszą się w Bułgarii ogromnym powodzeniem. W 2015 r. DUKA uruchomiła swój pierwszy sklep na tamtejszym rynku. Teraz są już 4. Ostatni został otwarty 31.10.2016 r. w galerii handlowej The Mall w Sofii. W inauguracji salonu marki wzięły udział gwiazdy bułgarskiej telewizji: Maria Ignatova i Dimitar Rachkov.

Koncepcja Kitchen life, która jest wizytówką marki DUKA, wzbudza międzynarodowe zainteresowanie. Po sukcesie na polskim rynku marka zdecydowała się na inwestycje w Bułgarii, Holandii oraz w Wielkiej Brytanii. 31.10.2016 r. uruchomiła w pierwszym z wymienionych krajów już 4. salon, tym razem w The Mall w Sofii, jednym z największych centrów handlowych w całej Bułgarii. Wcześniej salony DUKA zostały zlokalizowane w trzech innych galeriach w tym kraju: w Serdika Center Sofia, Paradise Center oraz w Mall Varna.

ekspansja_duka_w_bulgarii_2

Franczyzowy salon DUKA w The Mall w Sofii ma powierzchnię 99² m i oferuje najwyższej jakości naczynia i akcesoria kuchenne w stylu skandynawskiego minimalizmu. – Zdecydowaliśmy się na dalszy rozwój marki w Bułgarii, ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej działalności w tym kraju – wyjaśnia Teresa Szynkiewicz, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci DUKA International. – Nasze produkty spotkały się z bardzo dobrym odbiorem, a nowe kolekcje wzbudzają ogromne zainteresowanie, dlatego z wielką chęcią otworzyliśmy kolejny salon w Bułgarii we współpracy z partnerem franczyzowym.

ekspansja_duka_w_bulgarii_3

Dowodem na to, że marka odniosła sukces jest stworzony dla bułgarskiej telewizji spot reklamowy prezentujący produkty DUKA oraz samą markę, w którym wzięli udział Maria Ignatova i Dimitar Rachkov. Ten duet to gospodarze niezwykle popularnego komediowego show Lords of the air, który jest emitowany w telewizji już od 13 lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Cenione i lubiane gwiazdy uświetniły swoją obecnością inaugurację salonu.

DUKA dynamicznie rozwija działalność i planuje inwestycje w kraju i zagranicą. Już wkrótce będą miały miejsce kolejne otwarcia sklepów marki.

Źródło:
Duka