Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Bliska

Dane kontaktowe:

Dlaczego BLISKA? Bo tutaj naprawdę warto przyjechać!

O nas

Należymy do sieci małych, lokalnych stacji i dlatego dobrze znamy Państwa potrzeby. Nic więc dziwnego, że wjeżdżając na BLISKĄ zawsze znajdą Państwo to, czego zawsze szukali: dobre produkty w korzystnej cenie!

Na każdej z naszych 500 stacji mogą Państwo zatankować najbardziej popularne paliwa: benzynę bezołowiową Eurosuper 95 i olej napędowy, a na wybranych stacjach także benzynę bezołowiową Eurosuper 98, Bioester i Autogaz (LPG).

Fotogaleria

Na BLISKIEJ znajdą Państwo również produkty, które mogą przydać się w drodze. Zapraszamy również do skosztowania pożywnej kanapki lub na gorącą, aromatyczną kawę.

Na stacjach BLISKA honorujemy karty płatnicze i karty do bezgotówkowego tankowania: FLOTA, TANKBANK i DKV/ORLEN. W naszej sieci mogą Państwo również uregulować rachunki i doładować kartę telefoniczną.

Gwarantem jakości naszych paliw jest największy polski producent paliw płynnych.

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
b.d. b.d. b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
b.d. b.d. b.d.
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. b.d. b.d. b.d. b.d.

Dodatkowe uwagi

Brak uwag

Franczyza Bliska - Opinie

  • Jan

    Dlaczego Bliska? Sam się zastanawiałem nad wyborem odpowiedniej marki. Ale właśnie Bliska wydała mi się bardzo bliska, no i ich oferta jest też niezła, więc podjąłem ryzyko. Przede wszystkim nie chciałem otwierać dużej stacji, a Bliska jest właśnie siecią takich małych, przytulnych stacji paliwowych, gdzie zatankuje się nie tylko wysokiej jakości paliwo, ale i zje smaczną kanapkę i wypije świetną kawę z ekspresu. I z tego co sam już wiem, kierowcy doceniają jej zalety. Zwłaszcza, że można tu wykorzystać karty płatnicze i karty do bezgotówkowego tankowania: FLOTA, TANKBANK i DKV/ORLEN. Franczyza z Bliską jest dobrym biznesem.

  • Kamil

    Jakiś czas temu zastanawiałem się co zrobić z atrakcyjną działką (24a, uzbrojenie, lokalizacja przy drodze wojewódzkiej), jaką otrzymałem w spadku. Najpierw myślałem o zajeździe, ale stacja paliw wydała mi się bardziej opłacalnym pomysłem – z jedzeniem wiadomo jak jest, może nie posmakować, gusta są różne, łatwo przeinwestować.

    Mam inną opinię o stacji paliw – ludzie zawsze będą tankować, wiele rzeczy jest ustandaryzowanych, więc ryzyko niewielkie. Natomiast stacja paliw wydawała mi się zawsze zdecydowanie poza zasięgiem przeciętnego śmiertlenika – pewnie trzeba mieć na nią miliony albo należeć do lokalnej kliki, żeby dostać wszystkie potrzebne zezwolenia i opinię urzędnicze.

    Zacząłem w końcu dochodzić do tego jak to wszystko działa i okazało się, że nie jest to aż tak bardzo skomplikowane, bo można dołączyć do dużej sieci takiej jak Bliska (tak naprawdę to marka Orlenu) i dostać całe know-how. Głównym warunkiem decydującym o powodzeniu jest posiadanie działki z pozwolenienem na budowę stacji paliw lub (pewnie najlepiej) działającej już stacji paliw niemającej żadnej marki. Franczyzodawca przekazuje wiedzę, daje dostęp do tańszego paliwa i pozwala stworzyć naprawdę niezłe zyski.