Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

LEJDIS STUDIO POLE DANCE

Dane kontaktowe:

LEJDIS STUDIO POLE DANCE – franczyza należy do Ciebie? Masz Opinie o franczyzie LEJDIS STUDIO POLE DANCE?. Dodaj informacje za pomocą formularza poniżej! Uwaga! Zależy nam na aktualnych i rzetelnych danych, ale wszystkie dane uzupełniane są przez odwiedzających stronę, więc zawsze należy skontaktować się z franczyzodawcą!

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
b.d. b.d. b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
b.d. b.d. b.d.
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. b.d. b.d. b.d. b.d.

Dodatkowe uwagi

Brak uwag

Franczyza LEJDIS STUDIO POLE DANCE - Opinie

  • Mikolaj Mazur

    Ta franczyza i podane wszędzie opłaty to jedna wielka ściema. Pomocy zero, wszystkiego trzeba nauczyć się samemu, a z czasem okazuje się że opłata franczyzowa to nie jedyna opłata. Szkoda że w żadnej ofercie ani w umowie nie ma nic o prowizji dla franczyzodawcy za wejścia na zajęcia… Wszyscy dowiedzieli się o tym po czasie i przez przypadek, niestety umowa jest skonstruowana że nie ma możliwości z tego bagna uciec, a gdy już się zorientujesz że to wszystko to było złudne kłamstwo i zaczniesz walczyć o swoje , wtedy jesteś złym franczyzobiorcom i już tylko straszą cię karami, pozwami po 100 tys i zakazem konkurencji. Masakra..

  • Anna Anna

    Franczyzy Lejdis Studio powoli się zamykają i kilku już nie ma. Współpraca z franczyzodawcą jest tragiczna, polega tylko na umieszczaniu jak największej ilości ukrytych opłat i wprowadzaniu w błąd . Właścicielowi marki wcale nie chodzi o dobra każdej szkoły czy o to żeby się rozwijała i przynosiła dochody, chodzi tylko o to żeby jak najwięcej na tych szkołach zarobić, nieważne czy dobrze funkcjonują czy źle. Wsparcia dla franczyzobiorcy brak, całe magiczne know how też za wiele nie daje bo nie jest niczym odkrywczym. Umowa skonstruowana tak, że same niebotyczne kary dla franczyzobiorcy którymi jest straszony potem przez całą współpracę jak nie chce się na coś zgodzić. Od początku jest się zmuszanym do kupna sprzętu dwa razy drożej niż w sklepie! Nie polecam nikomu współpracy z właścicielem marki a przed otworzeniem radzę poradzić się innych byłych lub aktualnych franczyzobiorców, pomijając tych, którzy są znajomymi właściciela marki. Do momentu podpisania umowy właściciel jest miły i pomocny, potem już martw się sam i płać. Informacje o opłacie miesięcznej jako jedynej też są nieprawdą.