Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

My Travel Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Chcesz otworzyć własne biuro podróży? Interesujesz się branżą turystyczną? Dobrze trafiłeś! Spełnienie marzenia o własnej firmie nigdy nie było tak blisko!

My Travel, to nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych wielu touroperatorów takich jak Wezyr, Neckermann, Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours, Alfastar i wielu innych. W naszej ofercie znajdują się również bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenie turystyczne. Jako nieliczni proponujemy również sprzedaż wycieczek na raty za pośrednictwem tak popularnego banku jak Sygma Bank.

Oferujemy innowacyjne podejście do klienta, nowoczesny wystrój naszych placówek oraz mocno wypozycjonowany portal internetowy, dzięki któremu łączymy sprzedaż internetową z placówkami stacjonarnym uzyskując globalny zasięg, docierając do każdego miejsca.

Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią oferującą zintegrowaną sprzedaż oferty turystycznej. Dzięki zaangażowaniu naszych partnerów oraz połączeniu wielu kanałów sprzedaży poprzez konsolidację rynku w krótkim okresie czasu jesteśmy w stanie stać się liderem sprzedaży usług turystycznych.

Dzięki ujednoliceniu działań marketingowych wokół marki My Travel oraz implementacji zintegrowanego systemu obsługi klientów wartość przychodów poszczególnych punktów kilkukrotnie przekracza przychody indywidualnych biur podróży.. Dzięki temu możemy zagwarantować szybki zwrot z inwestycji już po 1-1,5 roku. Dla porównania indywidualnie stworzone biuro podróży, działające poza siecią franczyzową, zaczyna przynosić zysk po 3-4 latach działalności.

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
b.d. b.d. b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
30000 PLN b.d. 300 PLN
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. b.d. 20m2 b.d. b.d.

Dodatkowe uwagi

Brak uwag

Franczyza My Travel Sp. z o.o. - Opinie

  • Michał

    Niestety opłata marketingowa i miesięczne opłaty marketingowe są trochę zaporowe, przez co franczyza wydaje się trochę ryzykowna. Co prawda była mowa o możliwym zwrocie już w ciągu roku od startu, ale tylko przy założeniu, że samemu poświęcamy się pracy na pełen etat. A jak tu utrzymać się przez ten rok?