Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Orlen Stacje Paliw

Dane kontaktowe:

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od ośmiu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Jako jedyne polskie przedsiębiorstwo znajdujemy się w zestawieniu największych firm świata magazynu „Fortune 500”. Pozostajemy liderem list największych firm w Polsce wg „Polityki” i „Rzeczpospolitej”.

stacje_paliw_01

Uczestnictwo we Franczyzowej Sieci Stacji Paliw ORLEN/ BLISKA zapewnia ponadto przedsiębiorcy m.in. następujące korzyści:

Franczyza Orlen to nie tylko stacja paliw, ale również możliwość powiększenia dochodu dzięki kawiarni Orlen Cafe i sklepowi na stacji.

Uwaga dla franczyzobiorców: dołączenie do franczyzy Orlen wymaga posiadania działki pozwalającej na budowę stacji paliw lub działającej stacji paliw.

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
b.d. b.d. 1756
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
b.d. b.d. b.d.
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. b.d. b.d. b.d. b.d.

Dodatkowe uwagi

Brak uwag

Franczyza Orlen Stacje Paliw - Opinie

 • Angela Kowalik

  Raczej większym zmartwieniem powinien być wykonawca stacji. No wiadomo – paliwo tez powinno miec odpiwiednią jakosc. Jezeli chodzi o wykonawce, to polecam Asperę.

 • Mirosław

  Wybudowanie własnej stacji paliw nie jest jakimś problemem. Wystarczy tak naprawdę dobra lokalizacja. Warto jednak postawić na odpowiednią markę. Ja stawiam na Orlen przede wszystkim dlatego, że jest to znany koncern paliwowy o określonej, bardzo dobrej marce i przede wszystkim jakości paliw. Franczyza z Orlenem jest opłacalna – w zasadzie nie muszę martwić się ani o dostawę towaru, ani o jego zdobywanie. Po prostu zamawiam i mam wszystko na miejscu. Jest też odpowiedni zbyt. Rozpoczęcie biznesu z Orlenem było jak najbardziej trafną decyzją.

 • Hubert

  Wybudowanie własnej stacji paliw nie jest jakimś problemem. Wystarczy tak naprawdę dobra lokalizacja. Warto jednak postawić na odpowiednią markę. Ja stawiam na Orlen przede wszystkim dlatego, że jest to znany koncern paliwowy o określonej, bardzo dobrej marce i przede wszystkim jakości paliw.

  Franczyza z Orlenem jest opłacalna – w zasadzie nie muszę martwić się ani o dostawę towaru, ani o jego zdobywanie. Po prostu zamawiam i mam wszystko na miejscu. Jest też odpowiedni zbyt. Dopiero zaczynam, ale myślę, że rozpoczęcie biznesu z Orlenem było jak najbardziej trafną decyzją.