Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Pizza Bus – mobilna pizza

Dane kontaktowe:

Czy wiesz, że otworzenie stacjonarnej pizzerii wymaga dużych nakładów finansowych, zbliżających się do 200 tys. zł plus dodatkowe problemy z sanepidem? Pizza Bus to możliwość otwarcia własnej pizzerii za 46.000 złotych, w tym zawiera się koszt przyczepy i skutera.

Naszym priorytetem jest szybka dostawa do naszego klienta a zamawianie online sprawi że Wasza pizza szybciej trafi pod wskazany adres.Pizza bus to najlepsza franczyza.Szukasz pomysłu na biznes dobrze trafiłeś.Franczyza nasza pozwoli Ci osiągnąć sukces.

Mobilna Pizza to sposób na tani biznes – pizza dociera do KLienta w 30-45 minut. Nie masz własnego miejsca na postawienie przyczepy? Zaproponujemy Ci lokalizację pod galerią handlową Makro lub Tesco, co zapewni stały dopływ klientów!

W ramach opłaty licencyjnej zawiera:

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
b.d. b.d. b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
46000 PLN b.d. b.d.
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. b.d. b.d. b.d. b.d.

Dodatkowe uwagi

Brak uwag

Franczyza Pizza Bus – mobilna pizza - Opinie

  • Mario

    Food trucki to bardzo dobry pomysł na biznes. A chyba najpopularniejszym fast foodem w Polsce jest pizza. Jak połączyć te dwie rzeczy w jedną, mobilną pizzerię, nie wydając na to fortuny? Franczyza Pizza Bus to tania i interesująca oferta. Za 46000 złotych dostajemy w pełni wyposażoną przyczepę, skuter, szkolenie, masę ulotek reklamowych, pomoc w marketingu oraz profesjonalną stronę internetową. A przede wszystkim – przepis na pyszną i wyjątkową pizzę. Firma pomaga także w wyborze lokalizacji w takim punkcie, by nigdy nie zabrakło nam klientów. Gastronomia mobilna to przyszłość, bo nikt nie lubi czekać na jedzenie.