Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Ship Center – Punkty Kurierskie

Dane kontaktowe:

Na tle innych sieci franczyzowych z branży logistycznej, naszą firmę wyróżnia oferowanie szerokiej gamy usług w placówce Ship Center takich jak: wysyłki kurierskie, przesyłki paletowe, gabarytowe, usługi reklamowe, ekspresowe pieczątki oraz innowacyjne wydruki 3D.

Oferujemy dwie możliwości dołączenia do naszej sieci.
Punkt Franczyzowy – to idealne rozwiązanie dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z własną działalnością. Jeżeli jesteś gotów na prowadzenie własnego punktu Ship Center w swoim mieście – to sprawdzona inwestycja, która może przynieść Ci wiele zysków jak i doświadczenia w prowadzeniu biznesu.

Punkt Partnerski – to oferta skierowana dla osób prowadzących już własną działalność. Dzięki niej poszerzysz ofertę w swojej firmie, a tym samym zwiększysz zyski. Inwestując jedyne 2 999 zł otrzymasz pełny pakiet i dołączysz do naszej sieci. Oferta kierowana do osób prowadzących komis, biuro rachunkowe, stację paliw, lombard, punkt ksero, agencję reklamową, sklep z pamiątkami, sklep biurowy, agencję pracy, biuro rachunkowe, kancelarię prawną.

Uwaga: Gwarantujemy, że kwota pełnej inwestycji nie przekroczy 23 500 zł brutto, w czym zawiera się:

+ dostęp do platformy kurierskiej SHIPCENTER.PL
+ dostęp do platformy poligraficznej DRUKARNIASC.PL
+ pełen pakiet szkoleń praktycznych oraz teoretycznych
+ dostęp do licencji Ship Center
+ waga magazynowa
+ pełne umeblowanie i aranżacja placówki (wewnętrzne i zewnętrzne)
+ zestaw komputerowy
+ kaseton reklamowy LED
+ wielofunkcyjne urządzenie laserowe
+ maszynka do wykonywania pieczątek
+ ulotki, wizytówki, materiały reklamowe
+ reklama lokalna punktu Ship Center.
+ gwarancja wyłączności terytorialnej
+ indywidualną stronę www punktu

Zapraszamy do kontaktu szczególnie osoby posiadające lokal o powierzchni 20-40 m2 (najlepiej na parterze budynku), posiadające niezbędny kapitał początkowy, mające dobrą znajomość i obsługa komputera, drukarki oraz sprzętu poligraficznego (do douczenia w czasie szkoleń), posiadające spółkę prawa handlowego lub działalność gospodarczą i będące płatnikiem VAT oraz gotowe do prowadzenia punktu zgodnie ze standardami sieci Ship Center oraz stosowanie ustalonych cen.

Skorzystaj z 6-miesięcznego zwolnienia z opłat miesięcznych!

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
1 37 b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
od 3690 PLN b.d. od 149 PLN
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. b.d. 20m2 5000 b.d.

Dodatkowe uwagi

Obowiązuje 6-miesięczne zwolnienie z opłat marketingowych!

Franczyza Ship Center – Punkty Kurierskie - Opinie

  • Rozgoryczony

    No tak średnio powiedziałbym… Niby dobra oferta na tle konkurencyjnych sieci franczyzowych (niska opłata za wejście, praktycznie brak wymagań do franczyzobiorców, zwolnienie z opłat marketingowych)… tylko jest jedno „ale” jakim jest cennik usług.

    Nawet bez dorzucenia marży punktu, te kwoty nie trzymają się kupy. Jaki jest sens dołączania do sieci franczyzowej, jak lepszą ofertę dostanę idąc sobie do DHL jako osoba indywidualna? Przykładowa paczka według cennika dla franczyzobiorców Ship Center kosztuje 12,98 zł (do czego jeszcze jako franczyzobiorca musiałbym dorzucić swoją marżę), w DHL jako indywidualny mam w DHL za 8,98. No nie kumam tego zupełnie.

    Klienci nie są głupi i po prostu nie będą przepłacać o 80%, bo tyle by musiała wynieść cena z moją marżą, żeby to się opłacało. Ja zrezygnowałem po poznaniu szczegółów oferty.