Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Codzienne Korzyści i kluczyki do Opla Astry w garści!

13 szczęśliwców odebrało kluczyki do samochodów Opel Astra, które były nagrodami głównymi w Loterii Codzienne Korzyści przeprowadzonej wiosną w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. W sobotę 15 października zwycięzcy odjechali wygranymi autami sprzed Salonu Opla na Al. Jerozolimskich 237 w Warszawie w doskonałych nastrojach.

Kluczyki do samochodów wręczył Sławomir Pietras, Dyrektor Regionu Sprzedaży – To dla nas ogromna radość przekazać Państwu główne nagrody w naszej loterii. Doceniamy, że jesteście Państwo wiernymi Klientami sklepów naszych sieci. Takich właśnie Klientów przede wszystkim chcemy doceniać. W sumie w loterii przekazaliśmy 1025 nagród, a oprócz samochodów znalazły się wśród nich 92 rowery miejskie i 920 tabletów. W loterii udział brali Klienci z całej Polski, tym bardziej gratuluję Wam zdobycia głównych nagród – powiedział podczas uroczystości.

Loteria prowadzona była w sklepach sieci Żabka i Freshmarket od 2 marca do 31 maja 2016. Za każde wydane 11 zł Klienci otrzymywali e-znaczki w  programie lojalnościowym, które można było wymienić na losy biorące udział w zabawie. Samochody losowane były co tydzień aż do końca maja, ale zwycięzcy musieli na nie chwilę poczekać, ponieważ każdy miał możliwość wybrania wymarzonego koloru.

Źródło:
Żabka Polska