Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

KOLEJNA RESTAURACJA McDONALD’S® W RYBNIKU JUŻ OTWARTA!

7 lipca otwarto trzeci lokal sieci McDonald’s w Rybniku. Goście będą mieli okazję zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®, a także korzystać z linii McDrive.

Nowy restauracja powstała przy ulicy Prostej 155. Wystrój charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo bazujące na doskonałym połączeniu elementów drewnianych i kamiennych w odcieniach brązu oraz pełnej palety szarości Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach i kanapach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

20150603053937.jpg (4000×2666)

„Trzecia restauracja McDonald’s w Rybniku powstała w atrakcyjnej lokalizacji dla mieszkańców ale także dla podróżujących – lokal znajduje się w części handlowej miasta i w pobliżu drogi w kierunku Żor i autostrady A1”

– mówi Bogdan Maziarz, licencjobiorca McDonald’s, właściciel 12 restauracji na Śląsku.

„Mam nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości i uzupełni mapę gastronomiczną Rybnika. Restauracja wyposażona jest w klimatyzowaną salę i ogródek zewnętrzny. Zmotoryzowani mogą korzystać z linii McDrive oraz dużego parkingu. Goście z pewnością docenią także kawiarnię McCafé. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.”

Na sali jadalnej znajduje się 78 miejsc siedzących, w tym 16 w strefie McCafé. Goście restauracji będą mogli korzystać także z przestronnego ogródka z 78 miejscami. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany duży parking oraz linia McDrive, która umożliwia zakup ulubionych produktów bez potrzeby wysiadania z pojazdu.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami kawiarnianymi McCafé, wśród których znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00.

Źródło:
McDonald’s