Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

McDONALD’S® W STRZEGOMIU OTWARTY!

25 czerwca ruszyła restauracja McDonald’s w Strzegomiu. W jej ofercie są klasyczne produkty sieci, w tym śniadania oraz bogaty wybór kaw i ciast McCafé®. Kierowcy mogą skorzystać z linii McDrive. Poza bogatą ofertą gastronomiczną restauracja zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

mcd-strzegom-8

Nowy lokal sieci McDonald’s powstał przy Alei Wojska Polskiego 80H. W wystroju restauracji dominuje drewno i kamień. Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach w sali jadalnej lub spędzić czas w ogródku.

„To dla nas ważne, że pierwsza restauracja McDonald’s w Strzegomiu powstała w miejscu, które będzie dogodne zarówno dla mieszkańców jak i osób w podróży. Nasz lokal znajduje się przy ważnym węźle komunikacyjnym, przy głównej trasie do Jeleniej Góry, na obwodnicy Strzegomia”

– mówi Marek Borowy, licencjobiorca McDonald’s, właściciel restauracji w Nysie, Świdnicy oraz Wałbrzychu.

„Mamy nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości i będzie stanowić atrakcyjne uzupełnienie oferty gastronomicznej Strzegomia. Poza klimatyzowaną salą, goście będą mogli zjeść w naszym ogródku zewnętrznym. Łącznie przygotowaliśmy dla nich około 100 miejsc. Zmotoryzowani mogą korzystać z linii McDrive oraz dużego parkingu. Miłośnicy dobrej kawy z pewnością docenią fakt, że na terenie lokalu jest część kawiarniana McCafé. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Dodatkowym udogodnieniem dla gości jest hot spot, dzięki któremu będą oni mogli skorzystać z darmowego internetu”.

Na sali jadalnej znajduje się 78 miejsc siedzących, w tym 16 w strefie McCafé. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany parking z 29 miejscami postojowymi, także dla autobusów. Linia McDrive umożliwia zakup ulubionych produktów bez potrzeby wysiadania z pojazdu. Przy restauracji znajduje się również stojak na rowery.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje oferta klasyczna. Restauracja będzie czynna w godzinach 7:00-23:00, natomiast linia McDrive w godzinach 6:00 – 24:00. Sprawną obsługę gości zapewni 45 pracowników, w tym 12 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Na najmłodszych gości czeka strefa zabaw ze zjeżdżalnią. W dniu otwarcia goście przy zakupie mogą liczyć dodatkowo na puszkę Coca-Coli a także kupony rabatowe.

Strzegomski McDonald’s jest już drugim obiektem sieci w powiecie świdnickim i 33 w woj. dolnośląskim.

Źródło:
McDonald’s