Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Nowy punkt Pakersi w Łodzi

Sieć Pakersi otworzyła kolejny punkt kurierski w Łodzi.

Punkt Kurierski Łódź Pakersi mieści się przy ul. Elsnera 11/lok. 11. W Punkcie można nadać przesyłki krajowe i międzynarodowe.

Wyślij paczkę z Pakersami – Łódź
Łódź to największe miasto w województwie łódzkim liczące 685285 osób. Jeśli potrzebujesz kuriera w Łodzi, wybór jest duży. W Łodzi działa kilkanaście punktów kurierskich. Do Łodzi dojeżdżają też przewoźnicy, np. InPost, TNT albo Orlen Paczka i inni. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę kurierską.

W Punkcie kurierskim Pakersi w Łodzi można zrealizować wysyłki i odbiory przesyłek za pośrednictwem wielu firm kurierskich, np.

– AmbroExpress świadczy specjalistyczne usługi przesyłek wielkogabarytowych i niestandardowych.
– InPost specjalizuje się przede wszystkim w wysyłkach małych paczek krajowych. Za pomocą InPostu można wysłać paczki do domów i firm Klientów oraz do punktów odbioru takich jak sieć Pakersi.
– DHL oferuje bardzo szeroką ofertę wysyłek do domów i firm. Nadawać można zarówno w Punktach Pakersów, innych punktach nadawczych jak i zamówić kuriera do domu lub biura. Jest to przewoźnik do zadań specjalnych, który może podjąć się np. przewozu szkła lub drogocennych przedmiotów (ubezpieczenie nawet do 100.000 zł).
– GLS oferuje przesyłki krajowe i zagraniczne. To właśnie wysyłki do Niemiec, Anglii czy Czech są mocną stroną GLS-u. GLS oferuje bardzo korzystne ceny wysyłek do Unii Europejskiej, w tym ciężkich paczek. Wszystko to przy korzystnych cenach.