Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

PODWÓJNA SIŁA SMAKU W McDONALD’S®

W restauracjach McDonald’s dostępna jest nowa promocja, dzięki której goście będą mogli zamówić burgery w podwójnych wersjach! W wyjątkowej ofercie znalazły się: Podwójny McChicken, Podwójny Wieśmac, Podwójny McRoyal Pikantny oraz Podwójny McRoyal z bekonem i prażoną cebulą. Dla gości oznacza to jeszcze więcej smaku i dłuższe chwile ze swoim ulubionym burgerem! Jako dodatki zamówić można pikantne Czerwone Jalapeño z serkiem oraz łagodniejsze kartofelki z sosem śmietanowym.

1-mcdonald_s

Już teraz fani burgerów McDonald’s będą mogli cieszyć się ich smakiem w wyjątkowych, podwójnych wersjach – dzięki temu staną się jeszcze bardziej wyraziste i smakowite. W promocji pojawił się Podwójny McRoyal z bekonem i prażoną cebulą – choć McRoyal z wymienionymi dodatkami gościł już w ofercie restauracji, to jego debiut w wersji podwójnej. Dwie porcje 100% wołowiny zostały w nim przełożone dwoma plastrami sera cheddar, piklami i prażoną cebulą, smaku dopełniają ketchup i musztarda.

Goście mogą zamówić także Podwójnego McChickena – podwójna porcja soczystego kurczaka w chrupiącej panierce wzbogacona jest o plaster sera cheddar, a całość uzupełnia krojona sałata, sos majonezowy i sos pikantny. Nie zabraknie także już dobrze znanych smaków – w menu wciąż kuszą Podwójny Wieśmac i Podwójny McRoyal w wersji klasycznej i pikantnej.

W ofercie Podwójna siła smaku znalazły się również smakowite dodatki – Czerwone Jalapeño z serkiem, czyli połówki czerwonej papryczki jalapeño nadziewane aksamitnym serkiem w otoczeniu chrupiącej panierki. Duże frytki lub sałatkę w McZestawie Powiększonym można wymienić na Kartofelki z dodatkiem kremowego śmietanowego sosu. Goście mogą je zamawiać także oddzielnie.

Źródło:
McDonald’s