Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Wracamy do szkoły – kolekcja DUKA dla najmłodszych

Koniec wakacji nie musi być smutny! Nasze pociechy powracają do szkolnych koleżanek i kolegów, niosąc ze sobą wspaniałe wspomnienia z letnich dni. Wśród wielu nowości w kolekcji DUKA na nadchodzącą jesień pojawiła się również specjalna seria produktów dedykowana najmłodszym miłośnikom kuchni i jadalni. Docenią ją zwłaszcza ci, którzy we wrześniu rozpoczynają lub też powracają do przedszkolnych i szkolnych dni. Spełnia nie tylko praktyczną rolę, ale również ma za zadanie rozweselić maluchy dziarsko pędzące do szkoły.

wracamy_do_szkoly_kolekcja_duka_dla_najmlodszych_1_

wracamy_do_szkoly_kolekcja_duka_dla_najmlodszych_3_

wracamy_do_szkoly_kolekcja_duka_dla_najmlodszych_4_

Z myślą o maluchach w kolekcji DUKA znalazły się wielofunkcyjne torby wyposażone dodatkowo w pojemniki na żywność. Oprawiły je sympatyczne motywy zwierzątek, które będą zachęcać do spożywania posiłku w swoim towarzystwie. Lunchboxy z łatwością można wyjąć z torby i korzystać z obu produktów również oddzielnie.

Dwupoziomowe pojemniki lunchowe KIDS są dostępne w dwóch pojemnościach i wersjach kolorystycznych. Pozwalają zachować świeżość oraz temperaturę przygotowanego na ciepło bądź zimno posiłku. Wyposażone w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie, świetnie sprawdzą się w rozmaitych warunkach, również podczas szkolnych wycieczek.

Źródło:
Duka