Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Znajdź franczyzę idealną!

Szukasz franczyzy idealnej dla siebie? Wypełnij darmowy test i znajdź franczyzę idealnie dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości!

Wypełnij test predyspozycjito za darmo!

W Polsce działają setki sieci franczyzowych z prawie każdej branży. Na które franczyzy warto zwrócić uwagę? Które pasują do twoich wymagań? Które tylko wydawały Ci się interesujące?

Dlaczego warto?

  • Największa w Polsce baza sieci franczyzowych
  • Idealne dopasowanie franczyzy do Twoich potrzeb
  • Bezpośredni kontakt z menadżerami sieci
  • Inteligentne algorytmy doboru franczyzodawców i franczyzobiorców
  • Ustrukturyzowane metadane sieci franczyzowych

Dołącz za darmo do zadowolonych franczyzobiorców!

Ponad 150 osób znalazło z nami franczyzy dostosowane do ich potrzeb. Poznaj ich historie, a następnie dołącz do grona osób z radością prowadzących własny biznes oparty o franczyzę.

Aneta, 41 lat

Przez ponad 15 lat wiedziałam, że chcę podróżować, jednak wykonywałam w tym czasie różne prace – od przycinania kwiatów w Hiszpanii do zarządzania zespołem w firmie spedycyjnej. Przez te lata marzyłam o pracy we własnym biznesie, pozwalającej na cieszenie się wysokimi zarobkami i dużą ilością wolnego czasu, a biuro podróży okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki nieocenionemu doświadczeniu franczyzodawcy, moje biuro podróży ruszyło pełną parą i już po kilku miesiącach pozwoliło mi podróżować po świecie zarówno w interesach, jak i dla przyjemności.

Wiktor, 22 lata

Od kilku skończenia liceum zastanawiałem się nad własnym biznesem, w międzyczasie pracując jako grafik. Franczyza agencji reklamowej okazała się strzałem w dziesiątkę, a ustalone przez franczyzodawcę procedury i sposób działania umożliwiły mi doskonały start i gotowe pomysły na zdobywanie Klientów.

Wojtek, 44 lata

Żona i trójka dzieci wymagają przede wszystkim jednego: stabilności finansowej. W czasach zwolnień z dnia na dzień i umów śmieciowych, tylko własny biznes okazuje się bezpieczniejszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli rozwinie się go pod skrzydłami sieci franczyzowej. Jeśli jest to coś, co się naprawdę lubi (a ja uwielbiam kawę i pracę z ludźmi), można chyba powiedzieć, że jest się spełnionym zawodowo.

Magda, 28 lat

Po założeniu własnego biznesu opartego o franczyzę dowiedziałam się, że mimo solidnego doświadczenia ekonomicznego (studia na SGH + podyplomówka na WSB), nie wiedziałam tak naprawdę nic ani o biznesie, ani o finansach. Szkolenia wstępne i produktowe oraz pierwsze dni pracy z Klientami nauczyły mnie zdecydowanie więcej o biznesie i finansach niż kilka lat studiów. Dlaczego tak późno się na to zdecydowałam?!

Chcesz dołączyć do ponad 150 osób takich jak Aneta, Wiktor, Wojtek i Magda? Wypełnij darmowy test i znajdź franczyzę idealnie dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości!

Wypełnij test predyspozycjito za darmo!