Franczyza Play i4-Mobile – pomysł na biznes

Play i4-Mobile – nowa franczyza w ofercie Play

Play, jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, wprowadził do swojej oferty nową franczyzę – Play i4-Mobile. Franczyza ta skierowana jest do osób, które chcą otworzyć sklep z produktami Play.

Play i4-Mobile to sieć sklepów stacjonarnych, które będą sprzedawać produkty Play oraz usługi telekomunikacyjne. Sklepy te będą miały swoje własne logo i markę, ale będą one nadal częścią sieci Play. W sklepie można będzie znaleźć szeroki asortyment produktów i usług Play, w tym telefony komórkowe, akcesoria, abonamenty i usługi dodatkowe.

Franczyzobiorcy będą mieli dostęp do profesjonalnego wsparcia ze strony Play. Otrzymają oni pomoc w zakresie marketingu, rekrutacji pracowników oraz szkoleń. Będzie im również udostępniony system informatyczny do prowadzenia sklepu.

Play i4-Mobile to doskonała okazja dla osób chcących rozpocząć swoje przedsiębiorstwo lub poszerzyć swoje portfolio o nowy rodzaj działalności. Jest to także świetna okazja dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności menedżerskie i handlowe.

Korzyści z franczyzy Play i4-Mobile

Franczyza Play i4-Mobile oferuje szereg korzyści dla jej franczyzobiorców:

  • Dostarczanie produktów i usług od renomowanego operatora telekomunikacyjnego
  • Wsparcie ze strony Play
  • System informatyczny do prowadzenia sklepu
  • Możliwość rozwijania umiejętności menedżerskich i handlowych

Jak się zarejestrować?

Aby zarejestrować się jako franczyzobiorca Play i4-Mobile, należy wypełnić formularz na stronie internetowej Play. Po wypełnieniu formularza należy oczekiwać na odpowiedź ze strony operatora. Jeśli aplikacja zostanie zaakceptowana, franczyzobiorca otrzyma pełne informacje dotyczące warunków franczyzy.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

KATALOG FRANCZYZ
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika