Franczyza Blinkee.city – pomysł na biznes

Blinkee.city – nowoczesna franczyza w zakresie usług reklamowych

Blinkee.city to nowoczesna franczyza, która oferuje szeroki zakres usług reklamowych. Firma specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji mobilnych nośników reklamowych, takich jak samochody, rowery, skutery i inne pojazdy. Blinkee.city oferuje swoim partnerom możliwość zarabiania na reklamach umieszczanych na tych pojazdach.

Firma działa od 2015 roku i ma już ponad 100 partnerów w całej Polsce. Blinkee.city oferuje swoim partnerom szeroką gamę usług, w tym: tworzenie i dystrybucję mobilnych nośników reklamowych, projektowanie graficzne, drukowanie materiałów reklamowych oraz dostarczanie ich do klientów.

Firma oferuje również szereg dodatkowych usług, takich jak monitorowanie pojazdów i raportowanie o efektywności reklam oraz dostarczanie informacji o lokalizacji pojazdów. Blinkee.city umożliwia swoim partnerom łatwe zarządzanie swoją flotą pojazdów poprzez intuicyjny panel administracyjny.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z Blinkee.city, musisz spełnić kilka warunków. Przede wszystkim musisz posiadać odpowiednie doświadczenie w branży reklamowej lub marketingowej oraz dysponować odpowiednimi środkami finansowymi na start. Ponadto musisz mieć minimum 21 lat i być obywatelem polskim.

Jeśli spełniasz te warunki, możesz rozważyć przystąpienie do programu franczyzy Blinkee.city i cieszyć się zyskiem ze sprzedaży mobilnych nośników reklamowych!

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

KATALOG FRANCZYZ
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika