Fun Pizza

Fun Pizza

Dane kontaktowe:

  • Osoba kontaktowe: Piotr Dawiskiba
  • Telefon: 667 443 244
  • E-mail: Piotr.Dawiskiba@venta.biz.pl
  • WWW: http://www.funpizza.pl/

Charakterystyka systemu

Pizza to najbardziej sprawdzony na świecie koncept gastronomiczny. FunPizza dotyka ten temat ze świeżym podejściem zarówno pod kątem marketingu jak i obsługi. Klient otrzymuje produkt, przystosowany do jego portfela i gustów kulinarnych poprzez zastosowanie jednolitej ceny dla różnych składników. Przy okazji może zaskoczyć swoich znajomych zabawnymi niespodziankami jak np. gra na odwrocie pudełka.

Fun Pizza charakteryzuje się przede wszystkim nowatorskim podejściem do sprawdzonego już od lat konceptu gastronomicznego jakim jest pizza. Czynniki wyróżniające Fun Pizzę na tle konkurencji to niskie ceny, biorące się z dostępu do tanich produktów, nowoczesna wizualizacja opierająca się na popularnym Flat Design oraz przede wszystkim smaczny produkt.

Klient docelowy Fun Pizzy to osoba w wieku produkcyjnym, o średnim statusie majątkowym, co gwarantuje stały napływ klientów.

Korzyści dla franczyzobiorcy

– Sprawdzony przepis na ciasto i niskie ceny zatowarowania gwarantują możliwość wprowadzenia taniego menu, które skusi szersze grono odbiorców, w tym min. studentów.
– Ciekawy i innowacyjny koncept wizualny oraz zabawny, wyróżniający się wśród innych pizzerii marketing na stałe zapisuje się w pamięci klienta i buduje z nim więź, dzięki czemu w pierwszej kolejności wybiera Fun Pizzę.
– Stały rozwój narzędzi wspierających marketing i dostęp do istniejącej już strony internetowej eliminuje niepotrzebne koszty na start.
– Gwarantowane szkolenie pozwoli na szybkie i sprawne przeszkolenie personelu

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
3 4 b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
b.d. 1000 PLN brak PLN
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. od 35 tyś zł PLN 35 m2 b.d. 6 miesięcy%
7.7Expert Score
Ocena – Fun Pizza

Ocena franczyzy Fun Pizza na podstawie zalet, wad, kosztów, możliwości zarobkowych.

Koszt opłaty startowej
7.2
Możliwości zarobkowe
7.1
Wymagania
8.9

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

KATALOG FRANCZYZ
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika