Przejdź Test, który pozwoli Ci wybrać franczyzę idealną dla Ciebie

Pakersi – przesyłki kurierskie

Dane kontaktowe:

Maj 2016

Dlaczego chcemy dać Ci sprawdzony pomysł na bines? W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwarciem sieci Punktów Nadawania Przesyłek Kurierskich fizycznie nie jesteśmy w stanie być w wielu miejscowościach jednocześnie. Aby wspólnie rozwijać biznes, chcemy nawiązać współpracę z osobami chcącymi prowadzić własny punkt kurierski.

Jeśli spełniasz poniższe warunki, skontaktuj się z nami koniecznie!

Nie musisz się o nic bać! Po prostu wypełnij formularz poniżej, a my zaoferujemy Ci pomoc przy doborze odpowiedniego miejsca, pakiet szkoleń z zakresu pozyskiwania klientów, obsługi systemu oraz opiekę rachunkowo-prawną. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak niewiele dzieli Cię od otwarcia własnego punktu!

Skontaktuj się w celu poznania szczegółów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwy Interesujących Cię Franczyz

Opcjonalne uwagi

Please leave this field empty.

Dane o jednostkach
Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich
b.d. 40 b.d.
Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
8500 PLN b.d. 200 PLN
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. 2500 PLN 20m2 5000 b.d.

Dodatkowe uwagi

Brak uwag

Franczyza Pakersi – przesyłki kurierskie - Opinie

  • Tobiasz Maciejewski

    Witam. A czy opłata licencyjna musi zostać od razu zapłacona?

  • Karolina

    Zawsze lubiłam podróże i tak sobie kiedyś pomyślałam, że warto rozpocząć biznes kurierski. Przecież dostarczanie przesyłek to taka inna podróż. No i postawiłam na franczyzę. Franczyza z Pakersi – przesyłki kurierskie była trafioną inwestycją. Twój lokal musi mieć minimum 20 m kwadratowych, a do tego musisz posiadać własny komputer, dwa krzesełka i biurko, czyli naprawdę niewiele na start. Szkolenia zapewnia sama firma. Opłata licencyjna wynosi 8 500 zł, połowę tego co u konkurencji, a opłata marketingowa to 200 zł miesięcznie. Ten biznes się po prostu opłaca. Dla mnie Pakersi – przesyłki kurierskie to trafiona opcja.