Da Grasso Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.

Korzyści dla Franczyzobiorcy

Naszych Franczyzobiorców wspieramy przez cały okres współpracy. Ustalamy ofertę, opracowujemy receptury i doskonalimy know-how prowadzenia placówki. Każdemu przedsiębiorcy przekazujemy stale aktualizowany system HACCP. Ponadto, dbamy o atesty produktów i audytujemy potencjalnych partnerów handlowych. Testujemy surowce, obliczamy szczegółowe koszty produkcji dań. We współpracy z profesjonalnymi dostawcami i znanymi producentami zapewniamy dostępność wszelkich produktów i surowców oraz negocjujemy atrakcyjne dla Franczyzobiorców warunki zakupu. Prowadzimy szkolenia pracowników placówek i to nie tylko przy otwieraniu lokalu, ale i przez cały okres współpracy.

Dodatkowo, jako organizator sieci prowadzimy działania marketingowe i reklamowe na szczeblu ogólnopolskim, zarządzamy stroną www (www.dagrasso.pl) oraz fanpage’em na portalu Facebook (www.facebook.com/DaGrassoPizzerie).

Lokalne działania marketingowe Franczyzobiorcy organizują samodzielnie, ale mogą liczyć na nasze pełne wsparcie – od doradztwa strategicznego po graficzne przygotowanie materiałów.

Liczba jednostek własnych Liczba jednostek franczyzowych Liczba jednostek partnerskich 1 174 b.d.

Informacje o kosztach
Opłata licencyjna Opłata miesięczna Opłata marketingowa miesięczna
12 000 PLN od 1465,10 zł (w zależności od wybranych pakietów menu, płatna od drugiego miesiąca prowadzenia pizzerii) PLN brak PLN
Informacje o lokalu
Koszt zatowarowania Koszt przygotowania lokalu Minimalna wielkość lokalu Minimalna wielkość miasta Szacunkowy zwrot z inwestycji (% rocznie)
b.d. od 150 tys. zł (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu) PLN 100 (optymalna powierzchnia 120-150 m2)m2 20 000 b.d.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

KATALOG FRANCZYZ
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika